

1 105 ₴/комплект
Компанія Icer Brakes SA. заснована 1961 року в Іспанії. За понад 55-річну історію компанія стала одним із провідних європейських виробників фрикційних матеріалів. Водночас Icer Brakes є єдиним у світі виробником, який не використовує мідь у своїх сумішах. Компанія володіє виробничими потужностями в Памплоні та Туделі, і зараз виробляє понад 22 млн.одиниць продукції на рік, експортованих у понад 70 країн — недавнє розширення заводу в Туделі дало змогу збільшити його виробничу потужність на понад 50%.
Всі гальмівні колодки Icer виготовляються відповідно до європейських стандартів і норм, а також комплектуються необхідними аксесуарами й антискрипними пластинами та накладками, залежно від типів гальмівних систем і моделей автомобілів.
Всі продукти Icer сертифіковані відповідно до стандарту ECE R90 і мають ще понад 600 сертифікатів відповідності. Система керування якістю відповідає вимогам ISO 9001 (підтверджено сертифікатом від IQnet). Крім того, у складі компанії є великий технологічний центр, у лабораторіях якого регулярно проводиться тестування за допомогою повномасштабних динамометрів, але Icer не зупиняється на досягнутому — влітку 2018 року компанія почала будівництво нового технологічного центру, який буде обладнаний за останнім словом техніки та допоможе відповідати на нові щоденні виклики автомобільній галузі.
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Передні колеса |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Тип | Дискові |
| Код запчастини | 141104 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter |
| Виробник | Icer |
| Ширина | 156.4 мм |
| Висота | 64.9 мм |
| Товщина | 20.5 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність з: | Volkswagen LT 28-35 II (2DB 2DE 2DK) 1996-2006 |
| Марка | Mercedes-Benz |
| Модель | Sprinter |